If you liked any of the products or would like to be made ​​gift or decorations for you, then please contact us. All products are available on request.

Jeśli spodobał ci się któryś z produktów lub chcesz, abyśmy wykonali prezent czy dekorację specjalnie dla Ciebie to skontaktuj się z nami. Wszystkie produkty wykonywane są na zamówienie.

Thursday, 27 June 2013

Wanted dead or alive.

Wanted three sisters. Ran away from home, because had enough to stand on a shelf in such a sunny day. Anyone to see, anyone who knows, please contact us. Details: sisters are made of wicker paper and have hats on their heads in vintage style. The colors: cream, pink and red. Please know of any. 

Poszukiwane trzy siostry. Uciekły z domu, bo miały dość stania na półce w tak słoneczny dzień. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, proszę o kontakt. Szczegóły: damy wykonane są z wikliny papierowej, a na głowach mają kapelusze w stylu vintage. Dominujące kolory to kremowy, różowy i czerwony. Proszę o wszelkie infomacje. 


4 comments:

 1. Wątpię,żeby wróciły,bo jak ktoś je zobaczył to zapewne zabrał;)Świetne są,mają boskie kapelusze i fajne fryzurki;)Ta blondyna jaka fajna;)

  ReplyDelete
 2. Trzymaj kciuki, wciąż trwa akcja szpiegowska. Mamy już pierwsze ślady. :)

  ReplyDelete
 3. Dostały życie to i poszły w świat ;D śliczne są to pewnie już je ktoś pokochał i zadomowił ale może wyślą pocztówkę ;D pozdrawiam

  ReplyDelete
 4. One mi się skojarzyły z aniołkami Charliego ,świetnie wyglądają .Blondyna chyba jest przywódcą bo najfajniejsza.
  Pozdrawiam i dziękuję za udział w mojej zabawie:)

  ReplyDelete